Nepřestáváme se vzdělávat

Po ukončení pětiletého vysokoškolského studia na farmaceutické fakultě je zákonnou povinností každého lékárníka (farmaceuta) se celoživotně vzdělávat. Na dodržování této povinnosti dohlíží Česká lékárnická komora. Každý farmaceut musí během tříletého vzdělávacího cyklu získat určitý počet bodů, které jsou komorou přidělovány konkrétním vzdělávacím akcím.

Prohlubovat své znalosti může farmaceut samostudiem nebo návštěvou různých vzdělávacích akcí, ať už jde např. o konference, kongresy, semináře nebo kurzy. Česká lékárnická komora takové kurzy sama připravuje a je jejich garantem. Z toho plyne také jejich název – garantované kurzy České lékárnické komory.

Tyto garantované kurzy jsou připraveny ve spolupráci s předními lékaři a odbornými společnostmi a farmaceuti v nich získávají hlubší znalosti v konkrétních oborech a činnostech.

Vážíme si Vašeho soukromí

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Některé z nich jsou k fungování stránky nezbytné, ale o těch následujících můžete rozhodnout sami:
Přečtěte si naše zásady pro soubory cookie

Přihlásit se k odběru novinek