Studium na Farmaceutické fakultě Masarykovy univerzity v Brně

Zajímá vás, jaké je studium na na Farmaceutické fakultě Masarykovy univerzity v Brně? Nabízíme vám slova děkana prof. PharmDr. Mgr. Davida Vetchého, Ph.D.

Zdroj: Farmaceutická fakulta MUNI Brno

Jaké je studium na Farmaceutické fakultě Masarykovy univerzity v Brně?

Děkan Farmaceutické fakulty Masarykovy univerzity prof. PharmDr. Mgr. David Vetchý, Ph.D. říká:

„Magisterské studium programu Farmacie se skládá nejen z intenzivního pobytu v laboratořích a učebnách, ale obsahuje také mnoho hodin praxe a získávání reálných zkušeností v praktické rovině. Na farmaceutické fakultě se snažíme podporovat kontakt studentů s potenciálními zaměstnavateli, ať již formou Job Fairů, zajímavých přednášek nebo specializovaných workshopů. Stejně tak podporujeme talentované studenty v pokračujícím doktorském studiu, kdy nabízíme pět studijních programů v českém jazyce a tři v jazyce anglickém. Doktorské studium je možné navštěvovat jak prezenčně, tak kombinovaně, abychom nabídli co největší flexibilitu a možnost sladění profesní a akademické dráhy. V neposlední řadě nabízíme pro veřejnost a naše absolventy prezenční a online vzdělávací kurzy, o kterých informujeme na našich webových stránkách a sociálních médiích.“

Podrobnosti o studiu si můžete přečíst v této brožurce a též si můžete prohlédnout video školy.

Zdroj: Farmaceutická fakulta MUNI Brno


VYUŽIJTE ON-LINE PORADNU

Ptejte se odborných farmaceutů na oblast léčiv on-line. Rádi Vám zodpoví dotazy související se správným užíváním, dávkováním či (ne)vhodným užíváním léků či lékovými interakcemi nebo s dalšími tématy z oblasti lékárenství. Poradna je anonymní, pro rychlejší a co nejpřesnější odpověď je třeba vyplnit potřebné informace o Vás.

Formulář pro on-line dotaz

Odpověď na Váš dotaz Vám bude odeslána v nejkratším možném čase, obvykle během 1 – 3 pracovních dní. Pokud by Váš dotaz přesahoval rámec kompetencí našich odborníků, informujeme Vás o tom a doporučíme Vám konzultaci u Vašeho ošetřujícího lékaře.

V případě otrav nebo podezření na předávkování léky kontaktujete Toxikologické informační středisko na telefonu

  • 224 919 293
  • 224 915 402

Otázka a odpověď budou v anonymizované podobě zveřejněny na našem portálu.

Vážíme si Vašeho soukromí

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Některé z nich jsou k fungování stránky nezbytné, ale o těch následujících můžete rozhodnout sami:
Přečtěte si naše zásady pro soubory cookie

Přihlásit se k odběru novinek