Aplikace pro vyhledávání lékáren v chytrých telefonech

Jste na cestách a potřebujete vyhledat nejbližší otevřenou lékárnu? Vlastníte-li chytrý telefon s operačním systémem Android nebo iPhone, můžete si zdarma nainstalovat aplikaci pro vyhledávání lékáren podle zadaných parametrů na území ČR. Nikdy nevíte, kdy se Vám bude hodit.

Pro majitele smartphonů s operačním systémem Android je k dispozici aktualizovaná verze aplikace, s jejíž pomocí je možné vyhledávat lékárny přímo z databáze České lékárnické komory. Aplikace je dostupná také pro iPhone.

Můžete vyhledávat také lékárny zapojené do jednotlivých kampaní, zkontrolovat otevírací dobu, změřit vzdálenost od vaší polohy a mnoho dalších funkcí. Stači si ji jen zdarma stáhnout a instalovat. Nikdy nevíte, kdy se Vám může hodit.


VYUŽIJTE ON-LINE PORADNU

Ptejte se odborných farmaceutů na oblast léčiv on-line. Rádi Vám zodpoví dotazy související se správným užíváním, dávkováním či (ne)vhodným užíváním léků či lékovými interakcemi nebo s dalšími tématy z oblasti lékárenství. Poradna je anonymní, pro rychlejší a co nejpřesnější odpověď je třeba vyplnit potřebné informace o Vás.

Formulář pro on-line dotaz

Odpověď na Váš dotaz Vám bude odeslána v nejkratším možném čase, obvykle během 1 – 3 pracovních dní. Pokud by Váš dotaz přesahoval rámec kompetencí našich odborníků, informujeme Vás o tom a doporučíme Vám konzultaci u Vašeho ošetřujícího lékaře.

V případě otrav nebo podezření na předávkování léky kontaktujete Toxikologické informační středisko na telefonu

  • 224 919 293
  • 224 915 402

Otázka a odpověď budou v anonymizované podobě zveřejněny na našem portálu.

Vážíme si Vašeho soukromí

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Některé z nich jsou k fungování stránky nezbytné, ale o těch následujících můžete rozhodnout sami:
Přečtěte si naše zásady pro soubory cookie

Přihlásit se k odběru novinek