Podpora ve snižování hmotnosti

Máte problémy s nadváhou a chcete je sami aktivně řešit, přitom si nejste jistí jak hubnout zdravě a bezpečně? Přijďte se poradit do lékáren, v nichž jsou speciálně vyškolení lékárníci, kteří Vám s hubnutím pomohou.

Základem poradenské činnosti lékárníků v oblasti snižování nadváhy v lékárnách je regionální spolupráce s nutričními terapeuty a rekondičními centry s cílem nabídnout pacientům efektivní možnosti snížení hmotnosti.

Absolventi Garantovaného kurzu České lékárnické komory „Podpora ve snižování hmotnosti“ jsou ve spolupráci s VŠTJ MEDICINA PRAHA, o.s. proškoleni jak postupovat při konzultaci s pacientem s nadváhou a také jej dokáží efektivně motivovat ke změně životního stylu. Cílem není rychlé překotné hubnutí, ale dosažení postupného tvrvalého efektu. Do celého procesu je aktivně vtažen i pacient, který se na základě dodaných informací a materiálů naučí jednak tvorbě kvalitnějšího jídelníčku a získá také informace o možné a především adekvátní změně životního stylu.

Snižování hmotnosti

Pokud máte nadváhu a chcete s tím pomoci, hledejte lékárny s logem "Podpora ve snižování hmotnosti".

Lékárny a lékárníky zapojené do akce najdete ve vyhledávači lékáren  na našich stránkách nebo v aplikaci pro chytré mobilní telefony s operačním systémem Android nebo iOS (iPhone).


VYUŽIJTE ON-LINE PORADNU

Ptejte se odborných farmaceutů na oblast léčiv on-line. Rádi Vám zodpoví dotazy související se správným užíváním, dávkováním či (ne)vhodným užíváním léků či lékovými interakcemi nebo s dalšími tématy z oblasti lékárenství. Poradna je anonymní, pro rychlejší a co nejpřesnější odpověď je třeba vyplnit potřebné informace o Vás.

Formulář pro on-line dotaz

Odpověď na Váš dotaz Vám bude odeslána v nejkratším možném čase, obvykle během 1 – 3 dní. Pokud by Váš dotaz přesahoval rámec kompetencí našich odborníků, informujeme Vás o tom a doporučíme Vám konzultaci u Vašeho ošetřujícího lékaře.

V případě otrav nebo podezření na předávkování léky kontaktujete Toxikologické informační středisko na telefonu

  • 224 919 293
  • 224 915 402

Otázka a odpověď budou v anonymizované podobě zveřejněny na našem portálu.

Vážíme si Vašeho soukromí

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Některé z nich jsou k fungování stránky nezbytné, ale o těch následujících můžete rozhodnout sami:
Přečtěte si naše zásady pro soubory cookie

Přihlásit se k odběru novinek