Podpora ve snižování hmotnosti

Máte problémy s nadváhou a chcete je sami aktivně řešit, přitom si nejste jistí jak hubnout zdravě a bezpečně? Přijďte se poradit do lékáren, v nichž jsou speciálně vyškolení lékárníci, kteří Vám s hubnutím pomohou.

Základem poradenské činnosti lékárníků v oblasti snižování nadváhy v lékárnách je regionální spolupráce s nutričními terapeuty a rekondičními centry s cílem nabídnout pacientům efektivní možnosti snížení hmotnosti.

Absolventi Garantovaného kurzu České lékárnické komory „Podpora ve snižování hmotnosti“ jsou ve spolupráci s VŠTJ MEDICINA PRAHA, o.s. proškoleni jak postupovat při konzultaci s pacientem s nadváhou a také jej dokáží efektivně motivovat ke změně životního stylu. Cílem není rychlé překotné hubnutí, ale dosažení postupného tvrvalého efektu. Do celého procesu je aktivně vtažen i pacient, který se na základě dodaných informací a materiálů naučí jednak tvorbě kvalitnějšího jídelníčku a získá také informace o možné a především adekvátní změně životního stylu.

Snižování hmotnosti

Pokud máte nadváhu a chcete s tím pomoci, hledejte lékárny s logem "Podpora ve snižování hmotnosti".

Lékárny a lékárníky zapojené do akce najdete ve vyhledávači lékáren  na našich stránkách nebo v aplikaci pro chytré mobilní telefony s operačním systémem Android nebo iOS (iPhone).